KONST / Litografier / Grafiskt blad 14235341
nr 1423 5341
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mossa". Signerad, numrerad 75/100. Bildmått: 17,5x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:58:31
3/10 00:45:32